Yüzme Derslerimiz; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Tüm yaştaki yetişkinlere özel yüzme dersleri şeklinde eğitim vermekteyiz. Yine çocuklara 5 yaşından itibaren teknik eğitimler verilmektedir. Daha altındaki yaştaki çocuklara eğitimlerimiz, 3 - 5 yaş  çocuklarımıza ise küçük çocuk yüzme eğitimleri uygulanmaktadır. 5 Yaş altındaki eğitimler suya alıştırma, çocuğun fiziksel ve duyusal gelişimini arttırmaya yönelik çalışmalara girmektedir. 5 Yaş altındaki çocuklarda el kol ve kordinasyon becerisi tam oturmadığından suya alıştırma ve temel yüzme altyapısı eğitimi verilmektedir. Ofisimizi arayarak daha fazla detay öğrenebilirsiniz. 0312 442 23 73

Derslerimiz 08-00 – 21-45 saatleri arasında verilebilmekte olup, sizin ve eğitmenimizin karşılıklı belirleyeceğiniz gün ve saatlerde yapılmaktadır. Tüm diğer ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

*Derslerimizin kullanım süresi 2 Ay ile sınırlıdır. Kullanılmayan dersler yapılmış kabul edilmektedir. Ofisimizde Kayıt olmadan derslerimize başlatmamaktayız.

Ders Ücretleri Yüzme Anasayfamızdaki sayfanın orta bölümünde tablo olarak bulabilirsiniz. 
Link: maviada.com.tr/ozel-yuzme-kursu-ankara

1 ders  Yetişkinlerde 50 dk.Çocuklarda 45 k. olup; en az 5 veya 10 lu ders paketleri şeklinde satılmaktadır. Yüzme derslerimiz, 5-10-20-40 şeklinde ders paketlerimiz vardır.

  *Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kredi kartı, banka kartı vb. durumlarda artı KDV uygulanmaktadır.
Ders Fiyatlarına; yüzme sayfamızdaki fiyatlar bölümünden bakabilirsiniz.

Satın aldığınız dersleriniz yapıldıktan sonra durumunuza ve ihtiyacınıza göre yeni ders paketleri satın alarak devam edebilirsiniz. Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimler, fiziksel kapasite, hangi aralıklarla derslere geldiği ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Alacağınız özel derslerle öğrenme süreciniz mümkün olduğu kadar kısalacaktır. Verdiğimiz dersler doğrultusunda, çocuk veya yetişkinlerde ortalama 10 ile 20 ders saati; çoğunlukla da en az, 10 ile 20 özel ders saati arasında başarı sağlanabilmektedir.

Yüzmenin yaşı olmadığını her yaştaki kişinin yüzebileceğini sizlere belirtmek isteriz. Bu, sosyal hayatınız ve sağlığınız için gerekli olan aktiviteyi gelin kolayca öğretelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Havuz ücretiniz, Özel yüzme dersi ücretiniz, Havuzda kullanacağınız, şampuan, vs. dahildir ve sizlere 5 Yıldız otel kalitesinde sunulmaktadır.

Kısacası;

Bizler yüzme derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Ofisimizi ziyaret ederek merak ettiğiniz diğer konularda da bilgi alabilirsiniz.
Görüşmek ümidiyle…
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ankara Özel Yüzme Kursu, Yetişkin Yüzme Kursu, Çocuk yüzme kursu, Çankaya yüzme kursu, Lisanslı yüzme kulübü, Korkusu olanlara yüzme dersi, Yetişkin yüzme dersi, Çocuklara yüzme dersi, Çocuklara grup yüzme dersi, Özel yüzme dersleri, Birebir yüzme dersi, Bebek yüzme dersi