Yüzme Derslerimiz; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Yetişkinlere ve çocuklara -4 yaşından itibaren- eğitim verilmektedir. Derslerimiz 08-00 – 21-30 saatleri arasında verilebilmekte olup, sizin ve eğitmeninizin karşılıklı belirleyeceğiniz gün ve zamanda yapılmaktadır. Tüm diğer ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ders Saati Ücreti

1 ders  120TL olup; en az 5’ li ders paketleri şeklinde satılmaktadır. (5X120TL=600TL),  Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Diğer ders paketlerimizi fiyatlar bölümünden bakabilirsiniz.

Satın aldığınız dersleriniz yapıldıktan sonra durumunuza ve ihtiyacınıza göre yeni ders paketleri satın alarak devam edebilirsiniz. Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimler, fiziksel kapasite, hangi aralıklarla derslere geldiği ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Alacağınız özel derslerle öğrenme süreciniz mümkün olduğu kadar kısalacaktır. Verdiğimiz dersler doğrultusunda, çocuk veya yetişkinlerde ortalama 10 ile 20 ders saati; çoğunlukla da en az, 10 ile 20 özel ders saati arasında başarı sağlanabilmektedir.

Yüzmenin yaşı olmadığını her yaştaki kişinin yüzebileceğini sizlere belirtmek isteriz. Bu, sosyal hayatınız ve sağlığınız için gerekli olan aktiviteyi gelin kolayca öğretelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Havuz ücretiniz, Özel yüzme dersi ücretiniz, Havuzda kullanacağınız havlu, şampuan, vs. dahildir ve sizlere 5 Yıldız otel kalitesinde sunulmaktadır.

Kısacası;

Bizler yüzme derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Ofisimizi ziyaret ederek merak ettiğiniz diğer konularda da bilgi alabilirsiniz.
Görüşmek ümidiyle…