Merkezimizde her yaştan çocuğa havuzlarımızda yüzme eğitimleri verilmektedir. Merkezimiz çocuklarınıza tüm yüzme stillerinde eğitim vererek, fiziksel gelişimlerine katkı sağlamakla kalmaz, sportif disiplini doğru alan çocuklar eğitim hayatında ve ilerideki yaşantılarında da daha başarılı olurlar. Her çocuğun yüzme öğrenmesi gerektiğini unutmayınız. Çocuğunuza ne kadar erken yüzme eğitimi aldırırsanız o kadar faydalı olacaktır (En erken 4 yaş). Ayrıntılı bilgiyi merkezimizden alabilirsiniz.

Deneyimli ve uzman kadromuz eşliğinde, Çocuklara yaş gruplarına göre başlangıç ve ileri seviye olmak üzere Ankara Yıldız ve Oran (Turan Güneş) olmak üzere 2 farklı bölgede çocuklara grup yüzme eğitimleri vermekteyiz. Merkezimizde 8-12 şerli kendi yaş gruplarında antrenörün gözetiminde kendi tesisimizde veya anlaşmalı olduğumuz havuzlarda topluca çocuklara yüzme eğitimleri verilmektedir. Çocuklar grupla beraber uyum içinde sıkılmadan, yüzme stillerini geliştirmeleri ve spor yapmaları sağlanmaktadır.Sezona göre hafta içi ve hafta sonu kurs saatlerimiz değişmektedir, daha fazla ayrıntılı bilgiyi ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Temel Seviye: Çocuklarımıza Yaşlarına Göre; 4 – 6 Yaş Arasındaki Çocuklara;

Suda Güvenlik ve Beceri Gelişimine yönelik ve yüzmenin temel aşamaları öğretilmektedir. Çalışmalarda çocukların suda kalabilmeleri ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için gerekli olan nefes kontrolü ve denge gibi unsurlar öğretilerek daha rahat bir şekilde teknik çalışmalara devam etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca temel becerilerinin gelişimi için gerekli olan egzersizler, oyunlarla öğretilmektedir.

Orta Seviye: 6 Yaş ve Üstü Çocuklara Teknik Eğitimler;Bu seviyedeki çocuklara daha ağırlıklı olarak teknik yüzme eğitimleri yapılmaktadır. Bu seviyedeki çocuklara, kurbağa yüzme, serbest yüzme, sırtüstü yüzme ve kelebek yüzme, teknikleri öğretmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İleri Seviye: 9 yaş üstü Çocuklara Teknik Eğitimler;

Temel ve teknik becerileri belli seviyede oturmuş olan çocuklara, verilen eğitim ve antrenman çalışmalarıdır. Çocuklara sporcu karakteri ve yaşamı öğretilirken, ileriye yönelik, yüzme yarışmaları için gerekli teknik taktik antrenman çalışmaları, beceri geliştirme uygulamaları, haftalık, aylık ve yıllık periyotlara göre, yüzme programları uygulanır.

Daha fazla ayrıntılı bilgi ve kayıt için ofisimize bekleriz.

Ofis Telefon : 0312 442 23 73