Deneme Dalışı yapmak ister misiniz?

“Dalış sporunu merak ettiniz ama bu iş zordur, ben ya yapamazsam mı” dediniz?

Dalış sporu zannedildiğinin aksine oldukça basittir, dalış sporu basit birçok kuralı olan bir spordur altın kurallarına uyduğunuz sürece hayatınız boyunca sorun yaşamazsınız.

O balıklar, mercanlar, savaş batıkları, sualtı kanyonları gerçekten çok ilgi çekici gelin böylesine bir güzelliği görmeden hayata gözlerinizi kapatmayınız.

Bir kere dalan bir kişi çok nadirdir ki bu sporu bırakabilsin.

Zannedildiği gibi su altında nefes almak zor değildir, normalde nasıl nefes alıp veriyorsanız sualtında da aynı şekilde nefes alıp verirsiniz, deneme dalışlarında yanınızda birebir sizinle ilgilenen eğitmen olacaktır.

Pratik eğitimlerimizle dalıştan önce bu çalışmaları yapar dalışta ne yapacağınızı bilirsiniz. Dalış sporunu yapabileceğinizi deneme dalışı yaparak göreceksiniz.

Maviada Dalış Okulu

Dalış kursuna başlamaya karar vermeden önce deneme dalışı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Maviada Dalış Okulu’nda kurs programlarına başlamadan önce dalışın ne kadar keyifli bir spor olduğunu profesyonel eğitmenler eşliğinde deneyebilirsiniz.. Üstelik bu özel anlarınız su altı fotoğraflarıyla ölümsüzleşecek!

* Program 20 dakikalık bilgilendirme ve ardından profesyonel eğitmenler eşliğinde 25-35 dakikalık dalış deneyimi ile birlikte yaklaşık 1 ile 1,5 saat sürecektir.
* Katılımcılara dalış malzemelerinin nasıl kullanılacağının öğretileceği 15 dakikalık bir bilgilendirme verilecektir.
* Şort, mayo, havlu, terlik, bone gibi kişisel havuz malzemelerini katılımcılar kendileri getireceklerdir.

Dalış sporu zannedildiğinin aksine oldukça basittir, altın kurallarına uyduğunuz sürece hayatınız boyunca sorun yaşamayacağınız bir spordur. Denizin altındaki dünya; balıklar, mercanlar, savaş batıkları, su altı kanyonları ilginizi çekecek güzelliklerden sadece birkaçı… Tüm bunları keşfetmek sadece bir adım uzağınızda!

Zannedildiği gibi su altında nefes almak zor değildir, normalde nasıl nefes alıp veriyorsanız su altında da aynı şekilde nefes alıp verirsiniz.

Deneme dalışlarında yanınızda bire bir sizinle ilgilenen eğitmen olacaktır. Dalış sporunun ne kadar kolay ve etkileyici olduğunu deneme dalışıyla öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın!

Merkezimiz hakkında kısaca bilgi

Merkezimizde, yurtiçi ve yurtdışı dalış organizasyonları ve her seviyede dalış eğitimleri periyodik aralıklarla düzenlenir. Dalış eğitimi alan ve eğitim sonucunda başarılı olanlara uluslararası geçerliliği olan CMAS/ TSSF (“Uluslararası Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu” ve ona bağlı “Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu”) onaylı dalıcı sertifikası verilir. (CMAS Sertifika Sistemi)

Merkezimizde tüm yaş gruplarındaki yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimleri verilerek yüzme teknik ve stillerini öğretilir. Yüzmeyi fobi haline getirenlerin bu korkularının ortadan kaldırılması konusunda yardımcı olunur. Fiziksel zorlukları olanlara yüzme egzersizleri alanında tecrübeli eğitmenler eşliğinde verilir.

Ayrıca yine cankurtaran olmak ve bu konuda uzmanlaşmak isteyenlere de merkezimizde her seviyede ILS/TSSF (“Uluslararası Cankurtarma Federasyonu” ve ülkemizde cankurtaran eğitimi vermeye tek yetkili kuruluş olan “Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu”) onaylı “Cankurtarma ve İlkyardım” eğitimleri verilmektedir. (ILS/TSSF Sertifika Sistemi)