Yüzme Eğitimleri

Yılların uzmanlığı, uluslararası sisteme uygun profesyonel eğitimler...

İletişim : 0312 442 23 73

Özel Yüzme Kursu

Yüzme Derslerimiz; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Yetişkinlere ve çocuklara "4 yaşından itibaren" eğitim verilmektedir. Derslerimiz 08-00 – 21-30 saatleri arasında verilebilmekte olup, sizin ve eğitmeninizin karşılıklı belirleyeceğiniz gün ve zamanda yapılmaktadır. Tüm diğer ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Özel Yüzme Kursları
Çocuk Grup Yüzme Dersleri
Deneme Dersi

Ders Saati Ücreti

1 ders  120 TL olup; en az 5’ li ders paketleri şeklinde satılmaktadır. (5X120TL=600TL),  Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Diğer ders paketlerimizi fiyatlar bölümünden bakabilirsiniz.

Satın aldığınız dersleriniz yapıldıktan sonra durumunuza ve ihtiyacınıza göre yeni ders paketleri satın alarak devam edebilirsiniz. Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimler, fiziksel kapasite, hangi aralıklarla derslere geldiği ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Alacağınız özel derslerle öğrenme süreciniz mümkün olduğu kadar kısalacaktır. Verdiğimiz dersler doğrultusunda, çocuk veya yetişkinlerde ortalama 10 ile 20 ders saati; çoğunlukla da en az, 10 ile 20 özel ders saati arasında başarı sağlanabilmektedir.

Yüzmenin yaşı olmadığını her yaştaki kişinin yüzebileceğini sizlere belirtmek isteriz. Bu, sosyal hayatınız ve sağlığınız için gerekli olan aktiviteyi gelin kolayca öğretelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Havuz ücretiniz, Özel yüzme kursu ücretiniz, Havuzda kullanacağınız havlu, şampuan, vs. dahildir ve sizlere 5 ***** otel kalitesinde sunulmaktadır.

Kısacası;

Bizler yüzme derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Ofisimizi ziyaret ederek merak ettiğiniz diğer konularda da bilgi alabilirsiniz.
Görüşmek ümidiyle…

Merkezimizde çocuklara 8-12’ şerli gruplarda, kendi yaş grupları içerisinde, en az 2 antrenörün gözetiminde ve anlaşmalı olduğumuz havuzlarda topluca yüzme eğitimleri verilmektedir. Çocukların grupla beraber uyum içinde, sıkılmadan yüzme stillerini geliştirmeleri ve spor yapmaları sağlanmaktadır. Sezona göre hafta içi ve hafta sonu kurs saatlerimiz değişmektedir, daha fazla ayrıntılı bilgiyi ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Deneme Dersi : 140 TL dir. (1 ders almak isterseniz)

Fiyatlarımız sabit olup, herhangi bir pazarlık payı bulunmamaktadır. 
Fiyatlar nakit olarak verilmiş ve KDV eklenmemiştir. Kredi kartlarına banka faiz oranları ve kdv (%18) yansıtılmaktadır.

Önemli Bilgiler
Özel Ders Dahil Hizmetler
Şartlar ve Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Ofisimiz Otellerin  içerisinde DEĞİLDİR. Adresimize İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz.
*Yüzme kursuna başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi yapılmadan ders ayarlanması yapılmamaktadır.
*Kayıt olmadan ders saati ayarlaması yapılmamaktadır.
*Bayan hocamız bulunmaktadır. Havuzlarımız bayan erkek karışık kullanılabilmektedir. Herhangi bir bayan saati uygulamamız yoktur. Ancak eğitim verdiğimiz tesisler oldukça nezih ve sakindir.
*Ofis (ders kayıt yeri ) ile havuz ayrı ayrı yerlerdedir.
*Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.
*Sizlerin fiziksel yapısına uygun ve dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünleri seçme şansınız bulunmaktadır.
* Eğitmenlerimiz konusunda uzman, belgeli olup Maviada eğitmen eğiticileri tarafından yetiştirilmişlerdir. Tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, öğrencilerimiz için en iyi olan "Maviada Programı” na göre eğitim vermektedirler.  Taklitlerimizden sakınmanızı tavsiye ederiz.
* Maviada olarak; yılların tecrübesini, kaliteyle ve bilimsel metodlara uygunluğunu birleştirerek, eğitimler verilmektedir. Ancak, "Herhangi bir öğretim garantisi vermemekteyiz" 

Havuz ücretiniz, 
Özel yüzme dersiniz, (50 dakika)
Tesiste bulunan şampuan, havlu, saç kurutma makinesi, vs. dahildir.

Satın aldığınız dersleriniz yapıldıktan sonra durumunuza ve ihtiyacınıza göre yeni ders paketleri satın alarak devam edebilirsiniz. Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimler, fiziksel kapasite, hangi aralıklarla derslere geldiği ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Alacağınız özel derslerle öğrenme süreciniz mümkün olduğu kadar kısalacaktır. Verdiğimiz dersler doğrultusunda, çocuk veya yetişkinlerde ortalama 8 ile 20 ders saati; çoğunlukla da en az, 10 ile 20 özel ders saati arasında başarı sağlanabilmektedir.

Katılımcıların şort, mayo, yüzücü gözlüğü ve bone getirmesi mecburidir.
Maviada'dan bone ve yüzücü gözlüğü üyelerimize % 15 indirimlidir.
Ders süresi 50 dk'dır.
Ulaşım kişilerin kendilerine aittir.
Katılımcılar en az 5 ders alabilirler.
Eğitim almak isteyenlerin ofisimize kimliği ile gelip kayıt yaptırmaları ve en az 5 derslik ödemelerini (nakit) yapmaları gerekmektedir.
Fiyatlar nakit olarak verilmiş ve KDV eklenmemiştir.
Kredi kartlarına banka faiz oranları ve kdv (%18) yansıtılmaktadır.

Yüzme Kursları Fiyat Listesi

Maviada 2018 Fiyat Listesi ve Paketler

Deneme dersi 130 TL olup fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

GİRİŞ PAKETİ

5 Ders

TL 120/ders

Toplam 600TL

* Maviada Mobil Uygulama Kullanımı

* Ücretsiz Havlu, terlik, şampuan, kurutma makinesi kullanımı

AVANTAJ PAKETİ

10 Ders

TL 110/ders

Toplam 1100 TL

* Maviada Mobil Uygulama Kullanımı

* Ücretsiz Havlu, terlik, şampuan, kurutma makinesi kullanımı

EKSTRA AVANTAJ PAKETİ

20 ders

TL 100/ders

Toplam 2000TL 

* Maviada Mobil Uygulama Kullanımı

* Ücretsiz Havlu, terlik, şampuan, kurutma makinesi kullanımı

AQUA PAKET

40 ders

TL 95/ders

Toplam 3800 TL 

* Maviada Mobil Uygulama Kullanımı

* Ücretsiz Havlu, terlik, şampuan, kurutma makinesi kullanımı

Yüzme Dersleri Verilen Tesislerimiz

Yüzme derslerimizi aşağıda bulunan tesislerin kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz.

Park Inn By Radisson

Yıldız - Çankaya

Tesis Çankaya Yıldız'da Turan Güneş Bulvarı Yıldız Kule'nin 50 m aşağısında bulunur.

Atlı Otel

Yıldız - Çankaya

Tesis Çankaya Yıldız'da Turan Güneş Bulvarı üzerindeki Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunur.

Anadolu Down Town

Söğütözü - Çankaya

Tesis Armada Alışveriş merkezinin hemen arkasında bulunur.

Maviada Mağaza

Çankaya/ANKARA

Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Cad. 20/B 
06550

Meyra Palace

100.Yıl - Çankaya

Tesis Özel 100. Yıl Hastanesi Karşısı - Taurus Avm'ye 250 metre yakınlıkta bulunur.

Monec Otel

Oran - Çankaya

Tesis Panora Avm'ye yakın olan Türk - Japon Vakfı yanında bulunur.

Çocuklara Grup Yüzme Eğitimlerimiz

Deneyimli ve uzman kadromuz eşliğinde, Çocuklara yaş gruplarına göre başlangıç ve ileri seviye olmak üzere Ankara Çayyolu ve Yıldız (Turan Güneş) olmak üzere 2 farklı bölgede çocuklara grup yüzme eğitimleri vermekteyiz.Merkezimizde 8-12 şerli kendi yaş gruplarında en az 2 antrenörün gözetiminde kendi tesisimizde veya anlaşmalı olduğumuz havuzlarda topluca çocuklara yüzme eğitimleri verilmektedir. Çocuklar grupla beraber uyum içinde sıkılmadan, yüzme stillerini geliştirmeleri ve spor yapmaları sağlanmaktadır.Sezona göre hafta içi ve hafta sonu kurs saatlerimiz değişmektedir, daha fazla ayrıntılı bilgiyi ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Temel Seviye: Çocuklarımıza Yaşlarına Göre; 2 – 6 Yaş Arasındaki Çocuklara;

Suda Güvenlik ve Beceri Gelişimine yönelik ve yüzmenin temel aşamaları öğretilmektedir. Çalışmalarda çocukların suda kalabilmeleri ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için gerekli olan nefes kontrolü ve denge gibi unsurlar öğretilerek daha rahat bir şekilde teknik çalışmalara devam etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca temel becerilerinin gelişimi için gerekli olan egzersizler, oyunlarla öğretilmektedir.

Orta Seviye: 6 Yaş ve Üstü Çocuklara Teknik Eğitimler;Bu seviyedeki çocuklara daha ağırlıklı olarak teknik yüzme eğitimleri yapılmaktadır. Bu seviyedeki çocuklara, kurbağa yüzme, serbest yüzme, sırtüstü yüzme ve kelebek yüzme, teknikleri öğretmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İleri Seviye: 9 yaş üstü Çocuklara Teknik Eğitimler;

Temel ve teknik becerileri belli seviyede oturmuş olan çocuklara, verilen eğitim ve antrenman çalışmalarıdır. Çocuklara sporcu karakteri ve yaşamı öğretilirken, ileriye yönelik, yüzme yarışmaları için gerekli teknik taktik antrenman çalışmaları, beceri geliştirme uygulamaları, haftalık, aylık ve yıllık periyotlara göre, yüzme programları uygulanır.

Daha fazla ayrıntılı bilgi ve kayıt için ofisimize bekleriz. Ofis Telefon : 0312 442 23 73

Aqua Gym Dersleri

Bel ağrıları modern yaşamın getirdiği en büyük sorunlardan biri. Suda yapacağımız egzersizler ise hem uygulaması kolay hem de maksimum fayda sağlamaktadır!

Özel ve Gruplar halinde Aqua Gym Seanslarımız vardır.

Su içinde yapılan jimnastikler, hareketler dolaşım sisteminizi geliştirdiği gibi, bel ile ilgili rahatsızlıklarınıza da iyi gelmektedir. Su jimnastiğinde yük dizlere binmediği için yaşlılar, romatizmal hastalığı olanlar ve kilolular rahatlıkla yapabilir. Diğer adıyla Agua Gym ile pek çok rahatsızlıklara çözüm bulabilirisiniz.

Özellikle kilolu olan kişiler, bel ağrısı çekenler doktoruna danışarak Agua Gym’i denemelidirler.

Su Jimnastiğine başlamadan önce ısınma hareketleri yani minik egzersizler yapmalısınız. Çünkü katı durumdaki bedene hareketler yüklemek daha fazla ağrıya sebep olabilir. Isınma döneminden sonra su da hareketlerinize başlayabilirsiniz.

Agua Gym’i en azından haftada 2 defa defa yapmanız, sağlığınıza kavuşmanızda büyük yarar sağlayacaktır.

Tabi ki su jimnastiğinin sadece ağrılar için yapıldığını düşünmeyin. Vücudunuzu sıkı, diri tutmak, sağlıklı güzelleşmek için de tercih sebebidir. Uzmanlar su egzersizlerinin formda kalabilmek için çok etkili olduğunu söylemektedir.

Daha fazla ayrıntılı bilgi ve kayıt için ofisimize bekleriz. Ofis Telefon : 0312 442 23 73

Yüzme Hakkında Merak Edilenler

Yüzme Teknikleri
Yüzme Teknikleri Eğitiminde Dikkat Edilecekler
Yüzmenin Yararları

* Serbest yüzme
* Kurbağalama yüzme
* Sırtüstü yüzme
* Kelebek yüzme

1. Kol çekişi
2. Çekiş şekilleri
3. Ayak vuruşu
4. Kollar ve bacakların zamanlaması
5. Vücut pozisyonu ve nefes alma-verme
6. Kol ve vücut hızı için şekiller
7. Genel hatalar
8. Driller
9. Nefes alma şekilleri
10. Genel koordinasyon

Yüzme insan bedenine önemli yararlar sağlarken, hem eğlendiren hem de dinlendiren bir spordur. Yüzmeyi kara sporlarından ayıran en önemli özelliği, bazı kara sporlarını yapmayan kısıtlayıcı problemleri olan kişilerce de kolaylıkla yapabilmesidir. Ayrıca her yaşa uygundur ve koroner hastalıkların daha az görülmesini sağlamakta, kalp krizi geçirme oranını azaltmaktadır.
Yüzme;
* Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir

* Adalelerinizi geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcu yüzme egzersizi yaparlar

* Kalbinizi güçlendirir

* Fiziksel görünümünüzü değiştirir

* Dolaşımınızı düzenler, varis gibi hastalıklara faydalıdır

* Kilo kontrolünü sağlar

* Stres ve gerilimi azaltır

* Eklem iltihabı gibi hastalıklarda eklemleri ve bağları daha az zorladığından önerilen egzersiz tipidir

* Haftada 3 gün yüzme önerilir, 1 saat yüzme 500 kalori harcatır

* Enerji verir

* Kas güçsüzlüklerini tedavi eder

* Şişmanlarda, hamilerde ve hareketsiz kişilerde özellikle yararlıdır. Çünkü suda yapılacak egzersizler eklemleri ve bağları daha az zorlamaktadır. Sudaki vücut ağırlığı karadakinin 10 misli azalır. Suda yapılan rehabilitasyonun fizik tedavide etkin bir form olduğu kanıtlanmıştır.

Neden Maviada?

Maviada Yüzme Eğitim Merkezi

Tesis İmkanı

Tecrübeli ve uzman eğitmenler, bilimsel metotlara göre yaklaşım, nezih tesisler ve bayan/erkek hoca seçeneği

Yüzme Malzemeleri Satışı

Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.

Profesyonel Eğitim

Eğitmenlerimizin konusunda uzman belgeli ve Maviada eğitmen eğiticileri tarafından eğitilmişlerdir. Ayrıca tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, müsterilerimiz için en iyi olan "Mavida Programına" göre eğitim vermektedirler.

Kaliteli Hizmet

Bizler derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Yüzme eğitimlerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevaplar

Otel Galeri

Maviada yüzme eğitimlerimizin yer aldığı otel fotoğrafları

Fotoğraf & Video Galeri

Maviada yüzme ve dalış eğitimleri resim ve videolar

Maviada Eğitim Merkezi / Dalış - Yüzme - Cankurtaranlık

Bizler derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli hizmet vermekteyiz. Ofisimizde gelerek merak ettiklerinizi de yanıtlayabiliriz, görüşmek ümidiyle….