Yüzme Eğitimleri

Yılların uzmanlığı, uluslararası sisteme uygun profesyonel yüzme eğitimleri...

İletişim : 0312 442 23 73

Özel Yüzme Kursu

Yüzme Derslerimiz; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Yetişkinlere, ve çocuklara yüzme eğitimi verilmektedir. Çocuk grup yüzme dersleri belli dönemlerde talebe göre açılmaktadır. Özel derslerimiz haftanın 7 günü 09-00 – 21-45 saatleri arasında verilebilmekte olup, sizin ve eğitmenimizin karşılıklı belirleyeceğiniz gün ve saatlerde yapılmaktadır. Yüzme derslerine başlayabilmek için ofisimize gelerek kayıt olmanız gerekmektedir. Tüm bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Fiyatlarımız aşağıda bulunmaktadır. Lütfen okuyunuz. Okumadan sormak isterseniz 0312 442 23 73

Özel Yüzme Kursları
Çocuk Grup Yüzme Dersleri
Su Korkusu Olanlara Yüzme Kursu
Deneme Dersi

Yetişkinlere Özel Yüzme Dersi : 
Özel yüzme derslerimiz; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Tüm yaştaki yetişkinlere birebir (bir antrenörün bir öğrenciye) yüzme dersleri şeklinde eğitim vermekteyiz. 
Su korkusu olanlara yüzme eğitimleri vermekteyiz, Maviada bu konuda özel bir yüzme öğretim programı uygulamaktadır. 
Skolyoz ve bazı fiziksel rahatsızlıkları olanlara yüzme dersleri, Aqua terapi ve fiziksel çalışmalar, özel yüzme çalışmaları / eğitimleri yapılmaktadır. Doktor tavsiyesi ile yüzme sporu yapması gerekenlere kendilerine zarar vermeden yüzmeyi öğretmekteyiz. 

Çocuklara Özel Yüzme Dersi: 
Tüm yaşlardaki çocuklara özel ders şeklinde yüzme eğitimleri vermekteyiz. 5 yaş ve üzerindeki tüm çocuklara teknik yüzme dersleri verilmeye başlanılmaktadır. Çocuklara birebir bir antrenörün sadece çocuğunuza eğitim vermesi şeklinde kaliteli, özenli bir şekilde su becerileri, fiziksel yüzme becerileri geliştirilmektedir. Ders zamanları özel derslerde olduğu şekliyle karşılıklı sizlerin ve size vereceğimiz hocamızın uygun olduğu zamanlarda esnek olarak ayarlanmaktadır. 

Çocuk eğitimlerimiz;  Küçük Yaş Çocuk (3 - 5 yaş) - 5 Yaş ve Üzeri Çocuk - Çocuk Grup Eğitimleri (5 yaş ve üzeri, grup eğitimlerimiz hakkındaki bilgileri, yan paragraftaki, "Çocuk Grup Yüzme Dersleri"Bölümünde bulabilirsiniz.)

Küçük Çocuk Yüzme Eğitimlerimiz :

Özel dersler şeklinde yüzme eğitimi verilmektedir. 6 - 36 ay bebek eğitimine girmektedir. 3 - 5 yaş  çocuklarımıza verilen eğitim ise küçük yaş çocuk yüzme eğitim programı uygulanmaktadır. 5 Yaş altındaki eğitimler suya alıştırma, çocuğun fiziksel ve duyusal gelişimini arttırmaya yönelik çalışmalara girmektedir. Çocuklardaki gelişim çok farklı seviyelerde olabilmektedir, bu sebeple küçük yaş çocuklarda teknik yüzme becerileri beklenemez ailelerin bu konudaki beklentileri bu yönde olmalıdır. Ancak yapılan çalışmalar küçük yaştaki çocuk ve bebeklere su çalışmalarının duysal ve beyin gelişimlerini, fiziksel gelişimlerini, ileri yaşlardaki yüzme eğitimlerindeki öğrenme becerilerini oldukça olumlu etkilediği geliştirdiğini göstermektedir.  
5 Yaş altındaki çocuk ve bebeklerdeki yönelik fiyatlarımız farklı olup, ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. 0312 442 23 73

Özel Ders Saati Ücreti (Yetişkin ve Çocuk 5 yaş üzeri) 
Yüzme özel dersler (birebir) paketler şeklinde satılmaktadır. Ders fiyatları; aşağıdaki fiyat tablosunda bulabilirsiniz. Ders paket sayıları arttıkça ders başı fiyat düşmektedir. En az 10 ders ve üzeri tavsiye ederiz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Nakit olarak fiyatlar tabloda verilmiştir.

Satın aldığınız dersleriniz yapıldıktan sonra durumunuza ve ihtiyacınıza göre yeni ders paketleri satın alarak devam edebilirsiniz. Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimler, fiziksel kapasite, hangi aralıklarla derslere geldiği ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Alacağınız özel derslerle öğrenme süreciniz mümkün olduğu kadar kısalacaktır. Verdiğimiz dersler doğrultusunda, çocuk veya yetişkinlerde ortalama 20 ders saati;  en az, 10 özel ders saati özel yüzme dersi gerekir, kesin sayı vermek malesef doğru bir yaklaşım olmamaktadır, kişiye göre farklılık göstermektedir. 
Maviada yüzme derslerini kendi hazırladığı özel bir yüzme öğretim programına göre, tüm antrenörleri uygulamaktadır. Bu yüzme öğretim programı yurt dışındaki ve bilimsel öğretim teknikleri göz önünde tutularak hazırlanmıştır. Programımızın başarısı Maviada gelen herkesin yüzmeyi teknik ve kaliteli öğrenmesiyle sonuçlanmaktadır. Sizlere sadece kaç derste öğreneceğinizi kesin sayı olarak vermeyiz buda zaten mantık dışı olur. Size garanti verenlere inanmayın sizlere öğrettikleri, basit köpekleme yüzme, sağlığınıza zararlı çalışmaları  10 derste 20 derste öğretmektedirler, bu tarz çalışmaları biz öğretmiyoruz zaten bu tarz insan hareket sistemine zararlı çalışmaları öğretmek zaten 1 derste bile mümkündür ancak işe yaramaz, yine boğulabilir ve öz güvenli şekilde yüzemezsiniz. Yüzmeyi öğrenmek bir yerden bir yere nefesinizi tutarak suda debelenerek 3 - 5 m gidebilmek değildir. Yüzme bilmek suda rahat bir şekilde tekrarlı nefes alıp sakin ve kontrollü şekilde 20 -30 metre 1 - 2 stilde yüzebilmek suda sakince kalabilmek demektir. Derslerimizde sizlere kurbağalama yüzme ile başlayıp serbest yüzme, sırt yüzme suda durma, suya dalma, suda takla atma, suya atlama, sonraki aşamalarda kelebek vb tüm suda yapılabilecek çalışmalar uzman antrenörlerimiz tarafından öğretilmektedir. Maviada 15 yıldır özel yüzme dersleri yapmaktadır, deneyim ve tecrübelerimiz sizlere en iyi eğitimi vermemizi sağlamaktadır. Her yıl 1000 den fazla kişiye Maviada Yüzme Kursundan eğitim almaktadır. 

Yüzmenin yaşı olmadığını her yaştaki kişinin yüzebileceğini sizlere belirtmek isteriz. Bu, sosyal hayatınız ve sağlığınız için gerekli olan aktiviteyi gelin kolayca öğretelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Havuz ücretiniz, Özel yüzme kursu ücretiniz, Havuzda kullanacağınız duş, şampuan, vs. dahildir ve sizlere 5 ***** otel kalitesinde sunulmaktadır. Havlu hizmeti anlaşmalı olduğumuz tesise göre farklılık göstermektedir. 

Kısacası;

Bizler yüzme derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Ofisimizi ziyaret ederek merak ettiğiniz diğer konularda da bilgi alabilirsiniz.
Görüşmek ümidiyle…

Maviada'ya özgü uyguladığımız yüzme eğitimi programımız ile korkusu olanlara başarılı bir şekilde öğretmektedir. Maviada'da çalışan antrenörlerin hepsi bu programı uygulamaktadır. Antrenörün bireyselliğine bırakılmış bir eğitim modeli değildir, öğretim metodları kendini geliştirmiş deneyim kazanmış  antrenörlerimize öğretildikten sonra bu dersleri vermektedirler. Maviada kurumsal yapısı, karşılık hoşgörü ve anlayışla sizleri endişelerinizi anlayarak eğitim yapmaktadır. 

--------------------------------------------------------------
Ankara Özel Yüzme Kursu, Yetişkin Yüzme Kursu, Çocuk yüzme kursu, Çankaya yüzme kursu, Lisanslı yüzme kulübü, Korkusu olanlara yüzme dersi, Yetişkin yüzme dersi, Çocuklara yüzme dersi, Çocuklara grup yüzme dersi, Özel yüzme dersleri, Birebir yüzme dersi, Bebek yüzme dersi, Küçük yaş çocuk yüzme kursu

Deneyimli ve uzman kadromuz eşliğinde, Çocuklara yaş gruplarına göre başlangıç ve ileri seviye olmak üzere Ankara Yıldız (Turan Güneş - Oran) / Çayyolu ve  olmak üzere 2 farklı bölgede çocuklara grup yüzme eğitimleri vermekteyiz. Merkezimizde 8-12 şerli kendi yaş gruplarında en az 2 antrenörün gözetiminde kendi tesisimizde veya anlaşmalı olduğumuz havuzlarda topluca çocuklara yüzme eğitimleri verilmektedir. Çocuklar grupla beraber uyum içinde sıkılmadan, yüzme stillerini geliştirmeleri ve spor yapmaları sağlanmaktadır. Sezona göre hafta içi ve hafta sonu kurs saatlerimiz değişmektedir. Oran’daki grubumuz hafta sonu Cumartesi – Pazar 12-00 13-00 saatleri arasındadır. daha fazla ayrıntılı bilgi ve fiyat vb için ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. 0312 442 23 73

..........................................................................................................

Çocuk Grup Yüzme Kursu, Ankara Özel Yüzme Kursu, Yetişkin Yüzme Kursu, Çocuk yüzme kursu, Çankaya yüzme kursu, Lisanslı yüzme kulübü, Su korkusu olanlara yüzme dersi, Yetişkin yüzme dersi, Çocuklara yüzme dersi, Çocuklara grup yüzme dersi, Özel yüzme dersleri, Birebir yüzme dersi, Bebek yüzme dersi, Küçük yaş çocuk yüzme kursu, Bebek yüzme kursu


 

Merkezimizde yüzme bilmeyen ve bilen ancak su ortamına veya yüzmeye karşı korkosu (fobisi) oluşan yetişkin veya çocuklara da bu korkularını yenmeleri sağlayacak yüzme eğitimler verilmektedir, böylece yaşam kaliteleri arttırmalarını sağlamaktayız.

Su korkusu / fobisi olanlara yüzme öğretmek intan anatomisini ve sinir sistemini bilmekten geçiyor, bu temele dayanan öğretim sistemimiz yıllardır sadece Maviada'ya özgü uyguladığımız yüzme eğitimi programımız ile korkusu olanlara başarılı bir şekilde öğretmektedir. Maviada'da çalışan antrenörlerin hepsi bu programı uygulamaktadır. Antrenörün bireyselliğine bırakılmış bir eğitim modeli değildir, öğretim metodları kendini geliştirmiş deneyim kazanmış  antrenörlerimize öğretildikten sonra bu dersleri vermektedirler. Maviada kurumsal yapısı, karşılık hoşgörü ve anlayışla sizleri endişelerinizi anlayarak eğitim yapmaktadır. 

Yüzmenin yaşı olmadığını her yaştaki kişinin yüzebileceğini sizlere belirtmek isteriz. Bu, sosyal hayatınız ve sağlığınız için gerekli olan aktiviteyi gelin kolayca öğretelim.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Havuz ücretiniz, Özel yüzme kursu ücretiniz, Havuzda kullanacağınız duş, şampuan, vs. dahildir ve sizlere 5 ***** otel kalitesinde sunulmaktadır. Havlu hizmeti anlaşmalı olduğumuz tesise göre farklılık göstermektedir. 

Kısacası;

Bizler yüzme derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Ofisimizi ziyaret ederek merak ettiğiniz diğer konularda da bilgi alabilirsiniz.
Görüşmek ümidiyle…

--------------------------------------------------------------
Bebek Yüzme Kursu Ankara Özel Yüzme Kursu, Yetişkin Yüzme Kursu, Çocuk yüzme kursu, Çankaya yüzme kursu, Lisanslı yüzme kulübü, Korkusu olanlara yüzme dersi, Yetişkin yüzme dersi, Çocuklara yüzme dersi, Çocuklara grup yüzme dersi, Özel yüzme dersleri, Birebir yüzme dersi, Bebek yüzme dersi, Küçük yaş çocuk yüzme kursu

Deneme Dersi : 350 TL dir. (1 ders almak isterseniz)

Fiyatlarımız sabit olup, herhangi bir pazarlık payı bulunmamaktadır. 
Fiyatlar nakit olarak verilmiş ve KDV eklenmemiştir. Kredi ve bankamatik kartlarına, banka faiz oranları ve kdv (%18) yansıtılmaktadır.

Önemli Bilgiler
Özel Ders Dahil Hizmetler
Şartlar ve Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Ofisimiz Otellerin  içerisinde DEĞİLDİR. Ofisimiz Çankaya Turan Güneş Bulvarına yakın Tiflis caddesindedir. Adresimize İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz.
*Yüzme kursuna başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. 
* Ödemeler kayıt sırasında, alacağınız paket ücretini, nakit (cash) olarak alınmaktadır.  
*Kayıt olmadan ders saati ayarlaması yapılmamaktadır.
*Bayan hocamız bulunmaktadır. Havuzlarımız bayan erkek karışık kullanılabilmektedir. Herhangi bir bayan saati uygulamamız yoktur. Ancak eğitim verdiğimiz tesisler oldukça nezih ve sakindir.
*Ofis (ders kayıt yeri ) ile havuz ayrı ayrı yerlerdedir. 
*Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına göre gözlük ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.
* Eğitmenlerimiz konusunda uzman, belgeli olup Maviada eğitmen eğiticileri tarafından yetiştirilmişlerdir. Tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, öğrencilerimiz için en iyi olan "Maviada Programı” na göre eğitim vermektedirler.  Taklitlerimizden sakınmanızı tavsiye ederiz.
* Maviada olarak; yılların tecrübesini, kaliteyle ve bilimsel metodlara uygunluğunu birleştirerek, eğitimler verilmektedir. Ancak, "Herhangi bir öğretim garantisi vermemekteyiz" 

Havuz ücretiniz, 
Özel yüzme dersiniz, (50 dakika) (Çocukta 45 dk)
Tesiste bulunan şampuan, saç kurutma makinesi, vs. dahildir. Havlu hizmeti tesise göre değişmektedir.

Satın aldığınız dersleriniz yapıldıktan sonra durumunuza ve ihtiyacınıza göre yeni ders paketleri satın alarak devam edebilirsiniz. Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimler, fiziksel kapasite, hangi aralıklarla derslere geldiği ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir. Alacağınız özel derslerle öğrenme süreciniz mümkün olduğu kadar kısalacaktır. Verdiğimiz dersler doğrultusunda, çocuk veya yetişkinlerde en az, 10 ile 20 özel ders saati arasında başarı sağlanabilmektedir. Ancak isterseniz 5 ders paketi alarak da  ilerleyebilirsiniz.

Katılımcıların şort, mayo, yüzücü gözlüğü ve bone getirmesi mecburidir. Havlu hizmeti tesise göre değişmektedir.
Maviada'dan bone ve yüzücü gözlüğü üyelerimize mağazamızda indirimli olarak satılmaktadır.
Ders süresi yetişkinlerde 50 dk, çocuklarda 45 dk'dır.
Ulaşım kişilerin kendilerine aittir.
Katılımcılar 5 yaş ve üzerinde en az 5 ders alabilirler. Bebek ve küçük yaş çocukta ders paketleri farklıdır.
Eğitim almak isteyenlerin ofisimize kimliği ile gelip kayıt yaptırmaları ve en az 5 derslik ödemelerini (nakit) kayıt sırasında yapmaları gerekmektedir.
Fiyatlar nakit olarak verilmiş ve KDV eklenmemiştir. 
Banka kartı veya kredi kartlarına banka faiz oranları ve kdv (%18) yansıtılmaktadır.

Monec Otel ve Park Inn Yüzme Kursları Fiyat Listesi

Maviada 2023 Fiyat Listesi ve Paketler

Deneme dersi (3 Yaş ve üzeri) için lütfen bizi 05339622757 numaralı telefondan arayınız.

GİRİŞ PAKETİ

5 Ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym 1 Demo Fitness Dersi

* Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

AVANTAJ PAKETİ

10 Ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym Spor Salonu 1 Fitness Dersi Kullanımı

*  Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

EKSTRA AVANTAJ PAKETİ

20 ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym Spor Salonu 2 Fitness Dersi Kullanımı

*  Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

AQUA PAKET

40 ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym Spor Salonu 2 Fitness Dersi Kullanımı

*  Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

Divan Otel ve Ufuk Üniversitesi Yüzme Kursları Fiyat Listesi

Maviada 2023 Fiyat Listesi ve Paketler

Deneme dersi (3 Yaş ve üzeri) için lütfen bizi 05339622757 numaralı telefondan arayınız.

GİRİŞ PAKETİ

5 Ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym 1 Demo Fitness Dersi

* Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

AVANTAJ PAKETİ

10 Ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym Spor Salonu 1 Fitness Dersi Kullanımı

*  Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

EKSTRA AVANTAJ PAKETİ

20 ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym Spor Salonu 2 Fitness Dersi Kullanımı

*  Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

AQUA PAKET

40 ders

"Fiyatlarımız için arayınız"

05339622757

* MaviadaGym Spor Salonu 2 Fitness Dersi Kullanımı

*  Ücretsiz Duş, şampuan, kurutma makinesi vb kullanımı

* Verilen Fiyatlar Nakit olarak verilmiştir, kredi ve bankamatik kartlarında vb artış göstermektedir. 

Yüzme Dersleri Verilen Tesislerimiz

Yüzme derslerimizi aşağıda bulunan tesislerin kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz.

Park Inn By Radisson - Yıldız

Yıldız - Çankaya

Tesis Çankaya Yıldız'da Turan Güneş Bulvarı Yıldız Kule'nin 50 m aşağısında bulunur.

Kayıt için ofisimize gelmeniz gerekmektedir.

  • Ayrıntılı bilgiyi ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.. 0312 442 23 73

Divan Otel

Yıldız - Çankaya

Tesis Çankaya Yıldız'da
Yıldızevler Mahallesi Jose Marti Caddesi No:2 06550 Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Kayıt için ofisimize gelmeniz gerekmektedir.
** Divan Otel Ankara bünyesinde sadece Maviada Yüzme Eğitim Merkezi ders vermektedir. 
** Divan Otel Ankara'da yüzme dersleri fiyatlarımız farklılık gözetmektedir.

  • Ayrıntılı bilgiyi ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.. 0312 442 23 73

Gençlik Spor Ümitköy Spor Kompleksi, Kapalı Yüzme Havuzu - Çayyolu Ümitköy

Ümitköy - Çankaya

Tesis Ümitköy metro durağına 500 m, Arcadium Avm ye 200 m mesafededir.

Maviada Ofis ve Mağaza - Turan Güneş Bulv. Yıldız

Çankaya/ANKARA

Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Cad. 20/B 
06550

Ufuk Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu - İncek

İncek - Çankaya

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü İçerisinde bulunuyor.

Çocuklara Grup Yüzme Eğitimlerimiz

Deneyimli ve uzman kadromuz eşliğinde, Çocuklara yaş gruplarına göre başlangıç ve ileri seviye olmak üzere Ankara Yıldız (Turan Güneş - Oran) / Çayyolu ve olmak üzere 2 farklı bölgede çocuklara grup yüzme eğitimleri vermekteyiz. Merkezimizde 8-12 şerli kendi yaş gruplarında en az 2 antrenörün gözetiminde kendi tesisimizde veya anlaşmalı olduğumuz havuzlarda topluca çocuklara yüzme eğitimleri verilmektedir. Çocuklar grupla beraber uyum içinde sıkılmadan, yüzme stillerini geliştirmeleri ve spor yapmaları sağlanmaktadır. Sezona göre hafta içi ve hafta sonu kurs saatlerimiz değişmektedir. Oran’daki grubumuz hafta sonu Cumartesi – Pazar 12-00 13-00 saatleri arasındadır. daha fazla ayrıntılı bilgi ve fiyat vb için ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. 0312 442 23 73

Temel Seviye: Çocuklarımıza Yaşlarına Göre; 3 - 5  Yaş Arasındaki Çocuklara;

Suda Güvenlik ve Beceri Gelişimine yönelik ve yüzmenin temel aşamaları öğretilmektedir. Çalışmalarda çocukların suda kalabilmeleri ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için gerekli olan nefes kontrolü ve denge gibi unsurlar öğretilerek daha rahat bir şekilde teknik çalışmalara devam etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca temel becerilerinin gelişimi için gerekli olan egzersizler, oyunlarla öğretilmektedir. Bu yaştaki çocuklarımıza daha çok yaz döneminde grup açmaktayız. Onun dışında temel eğitimi özel ders ile başlangıçta almalarını tavsiye ediyoruz. Temel seviye yüzme bilen çocuklarımızı gruplarımıza dahil etmekteyiz.

Orta Seviye: 5 Yaş ve Üstü Çocuklara Teknik Yüzme Eğitimleri;Bu seviyedeki çocuklara daha ağırlıklı olarak teknik yüzme eğitimleri yapılmaktadır. Bu seviyedeki çocuklara, kurbağa yüzme, serbest yüzme, sırtüstü yüzme ve kelebek yüzme, dalma, atlama, takla vb tüm teknikleri öğretmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

İleri Seviye: 9 yaş üstü Çocuklara Teknik Eğitimler;

Temel ve teknik becerileri belli seviyede oturmuş olan çocuklara, verilen eğitim ve antrenman çalışmalarıdır. Çocuklara sporcu karakteri ve yaşamı öğretilirken, ileriye yönelik, yüzme yarışmaları için gerekli teknik taktik antrenman çalışmaları, beceri geliştirme uygulamaları, haftalık, aylık ve yıllık periyotlara göre, yüzme programları uygulanır.

Daha fazla ayrıntılı bilgi ve kayıt için ofisimize bekleriz. Ofis Telefon : 0312 442 23 73

Aqua Gym Dersleri

Bel ağrıları modern yaşamın getirdiği en büyük sorunlardan biri. Suda yapacağımız egzersizler ise hem uygulaması kolay hem de maksimum fayda sağlamaktadır!

Özel ve Gruplar halinde Aqua Gym Seanslarımız vardır.

Su içinde yapılan jimnastikler, hareketler dolaşım sisteminizi geliştirdiği gibi, bel ile ilgili rahatsızlıklarınıza da iyi gelmektedir. Su jimnastiğinde yük dizlere binmediği için yaşlılar, romatizmal hastalığı olanlar ve kilolular rahatlıkla yapabilir. Diğer adıyla Agua Gym ile pek çok rahatsızlıklara çözüm bulabilirisiniz.

Özellikle kilolu olan kişiler, bel ağrısı çekenler doktoruna danışarak Agua Gym’i denemelidirler.

Su Jimnastiğine başlamadan önce ısınma hareketleri yani minik egzersizler yapmalısınız. Çünkü katı durumdaki bedene hareketler yüklemek daha fazla ağrıya sebep olabilir. Isınma döneminden sonra su da hareketlerinize başlayabilirsiniz.

Agua Gym’i en azından haftada 2 defa defa yapmanız, sağlığınıza kavuşmanızda büyük yarar sağlayacaktır.

Tabi ki su jimnastiğinin sadece ağrılar için yapıldığını düşünmeyin. Vücudunuzu sıkı, diri tutmak, sağlıklı güzelleşmek için de tercih sebebidir. Uzmanlar su egzersizlerinin formda kalabilmek için çok etkili olduğunu söylemektedir.

Daha fazla ayrıntılı bilgi ve kayıt için ofisimize bekleriz. Ofis Telefon : 0312 442 23 73

Yüzme Hakkında Merak Edilenler

Yüzme Teknikleri
Yüzme Teknikleri Eğitiminde Dikkat Edilecekler
Yüzmenin Yararları

* Serbest yüzme
* Kurbağalama yüzme
* Sırtüstü yüzme
* Kelebek yüzme

1. Kol çekişi
2. Çekiş şekilleri
3. Ayak vuruşu
4. Kollar ve bacakların zamanlaması
5. Vücut pozisyonu ve nefes alma-verme
6. Kol ve vücut hızı için şekiller
7. Genel hatalar
8. Driller
9. Nefes alma şekilleri
10. Genel koordinasyon

Yüzme insan bedenine önemli yararlar sağlarken, hem eğlendiren hem de dinlendiren bir spordur. Yüzmeyi kara sporlarından ayıran en önemli özelliği, bazı kara sporlarını yapmayan kısıtlayıcı problemleri olan kişilerce de kolaylıkla yapabilmesidir. Ayrıca her yaşa uygundur ve koroner hastalıkların daha az görülmesini sağlamakta, kalp krizi geçirme oranını azaltmaktadır.
Yüzme;
* Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir

* Adalelerinizi geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcu yüzme egzersizi yaparlar

* Kalbinizi güçlendirir

* Fiziksel görünümünüzü değiştirir

* Dolaşımınızı düzenler, varis gibi hastalıklara faydalıdır

* Kilo kontrolünü sağlar

* Stres ve gerilimi azaltır

* Eklem iltihabı gibi hastalıklarda eklemleri ve bağları daha az zorladığından önerilen egzersiz tipidir

* Haftada 3 gün yüzme önerilir, 1 saat yüzme 500 kalori harcatır

* Enerji verir

* Kas güçsüzlüklerini tedavi eder

* Şişmanlarda, hamilerde ve hareketsiz kişilerde özellikle yararlıdır. Çünkü suda yapılacak egzersizler eklemleri ve bağları daha az zorlamaktadır. Sudaki vücut ağırlığı karadakinin 10 misli azalır. Suda yapılan rehabilitasyonun fizik tedavide etkin bir form olduğu kanıtlanmıştır.

Neden Maviada?

Maviada Yüzme Eğitim Merkezi

Tesis İmkanı

Tecrübeli ve uzman eğitmenler, bilimsel metotlara göre yaklaşım, nezih tesisler ve bayan/erkek hoca seçeneği

Yüzme Malzemeleri Satışı

Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.

Profesyonel Eğitim

Eğitmenlerimizin konusunda uzman belgeli ve Maviada eğitmen eğiticileri tarafından eğitilmişlerdir. Ayrıca tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, müsterilerimiz için en iyi olan "Mavida Programına" göre eğitim vermektedirler.

Kaliteli Hizmet

Bizler derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Yüzme eğitimlerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevaplar

Otel Galeri

Maviada yüzme eğitimlerimizin yer aldığı otel fotoğrafları

Fotoğraf & Video Galeri

Maviada yüzme ve dalış eğitimleri resim ve videolar

Maviada Eğitim Merkezi / Dalış - Yüzme - Cankurtaranlık

Bizler derslerimizi, Ankara’nın en nezih, sakin, hijyenik havuzlarında insan psikolojisini önemseyen bir anlayışla, bilimsel metotları kullanarak ve sizlerin ihtiyacına göre hareket ederek, kaliteli hizmet vermekteyiz. Ofisimizde gelerek merak ettiklerinizi de yanıtlayabiliriz, görüşmek ümidiyle….